KONST / Litografier / Färglitografi 9996403
nr 999 6403
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), 251/460, signerad, -78, motivet: 40x33
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:08:31
7/12 19:03:31